Aikataulu

Aikataulu:


MUPI-sarjat:

  • Aikuiset klo 9:00
  • Noviisit klo 10:08
  • Tulokkaat klo 11:04

ISU-sarjat:

  • Masters klo 13:32
  • Juniorit klo 14:28
  • Seniorit klo 15:18
  • Minorit klo 16:08
  • SM-noviisit klo 17:22
  • SM-Juniorit (lyhytohjelma) klo 18:51
  • SM-seniorit (lyhytohjelma) klo 19:53

Järjestävä seura pidättää oikeuden aikataulumuutoksiin.
 

PDF-tiedostoML-aikataulu-Mainio Aluemestis joukkueilla 20200107.pdf (735 kB)
Aikataulu joukkueilla, päivitetty 7.1.2020 (kilpailupäivän ensimmäisen joukkueen koppi muuttunut)