Kilpailutuloksia

2016-2017

  • Tulokkaiden 1. kilpailu, 19.11.2016
    80,75, sijoitus 3.
  • Kutsukilpailu EVT, 10.12.2016
    65,00, sijoitus 3.

     

    2014-2015 Tulokkaat

    • 1.valintakilpailu, 23.11.2014, Espoo
      yht. 47.60, sijoitus 7.
    • Kutsukilpailu, 14.12.2014, Vantaa
      yht. 53.25, sijoitus 5.
    • Kutsukilpailu, 11.1.2015, Vantaa
      yht. 71.75, sijoitus 3.
    • Aluemestaruuskilpailut, 24.1.2015, Espoo
      yht. 62.80, sijoitus 3.
    • 2. valintakilpailu 7.2.2015, Espoo
      yht. 73.40, sijoitus 2.
    • Kutsukilpailu, 7.3.2015, Järvenpää
      yht. 89.67, sijoitus 1.
    • Kutsukilpailu, 15.3.2015, Espoo
      yht. 149,50 (1. suoritus 72.00, 2. suoritus 77.50), sijoitus 1.
    • Loppukilpailu, 28.-29.3.2015, Vantaa
       

     

    2013-2014 Tulokkaat

    • Kutsukilpailu 17.11.2013, Espoo
      yht. 72,25, sijoitus 1.
    • 1.valintakilpailut, 24.11.2013, Espoo
      yht. 69,60, sijoitus 2.
    • Kutsukilpailu, 14.12.2013, Vantaa
      yht. 75,00, sijoitus 2.
    • Aluemestaruuskilpailut, 12.1.2014, Espoo
      yht. 49,50, sijoitus 5.
    • Kutsukilpailu, 18.1.2014, Helsinki
      yht. 84,50, sijoitus 1.
    • Kutsukilpailu, 8.2.2014, Porvoo
      yht. 77,33, sijoitus 1.
    • Kutsukilpailu 8.3.2014, Helsinki
      yht. 83,75, sijoitus 1.
    • Muodostelmaluistelun loppukilpailu, 22.3.2014, Kouvola
      yht. 86,80, sijoitus 2. (26 joukkuetta)

    2012-2013 Tulokkaat

    • 1.valintakilpailut 25.11.2012, Lappeenranta
      yht. 61,8, sijoitus 4.
    • Kutsukisa 12.1.2013, Vantaa
      yht. 80,25, sijoitus 1.
    • Kutsukisa 9.2.2013, Kirkkonummi
      yht. 69,00, sijoitus 1.
    • Aluemestaruuskilpailu 16.3.2013, Helsinki
      yht. 73,50, sijoitus 3.
    • Loppukilpailu 23.-24.3.2013, Vantaa
      yht. 81,00, sijoitus 3. (25 joukkuetta)

    2011-2012 Tulokkaat

    • HSK:n kutsukilpailut 26.11.2011, Helsinki
      VO 44,50* sijoitus 1.
       
    • 1. valintakilpailut 10.12.2011, Espoo
      VO 25,50* sijoitus 4.
       
    • Aluemestaruuskilpailut 14.1.2012, Helsinki
      VO 31,00* sijoitus 4.
       
    • 2. valintakilpailut 5.2.2012, Vantaa
      VO 34,33* sijoitus 6.
       
    • Porvoon kutsukilpailut 12.2.2012, Porvoo
       
    • Ystävänpäiväkilpailut 14.2.2012, Matinkylä, Espoo
      VO 36,50* sijoitus 2.
       
    • Kutsukilpailut 3.3.2012, Myyrmäki
      VO 34,50* sijoitus 4.
       
    • Kutsukilpailut , Laaksolahti
       
    • Kansallisten sarjojen loppukilpailut, Kouvola 25.3.2012
      VO 28,75* sijoitus 10.
       

    2010-2011 Tulokkaat

     

    Seura Cup 30.10.2010, Helsinki
    VO 30,67*    sijoitus 3.


     

    1. valintakilpailu 12.12.2010, Espoo
    VO 30,67*     sijoitus 6.

     

    Aluemestaruuskilpailut 18.12.2010, Vantaa
    VO 24,30*    sijoitus 5.

     

    Kutsukilpailu 5.2.2011, Kouvola
    VO 34,00*    sijoitus 2.

     

    EsJt:n 25 – vuotisjuhlakilpailu 13.2.2011 , Espoo
    VO 38,50*    sijoitus 1.

     

    2009-2010 Minorit

     

    • Kutsukilpailut, Riihimäen jäätaiturit, Riihimäki 28.11.2009

    Sijoitus 5. Tähtiä 27,50

    Minorit -sarjan erikoismaininta 'Iloinen esitys' Sunbeams, Espoo

    • Muodostelmaluistelun kansallisten sarjojen 2. Valintakilpailu 9.1.2010, Espoo

    Sijoitus 8. pistein 22,12

    • Kutsukilpailut, Espoon jäätaiturit, Laaksolahti 23.1.2010

    Sijoitus 5. Tähtiä 20,50

    • Muodostelmaluistelun kansallisten sarjojen loppukilpailut 28.3.2010, JyTLS Jyväskylä

    Sijoitus 22. Pistein 21,12

     

    2008-2009 Minorit

    • 21. Minoreiden 3. kilpailu, Espoo
    • 5. Kutsukilpailu, Espoo
    • 9. Aluemestaruuskilpailu
    • 11. Minoreiden 2. kilpailu